Hlavní menu

Autokemp

Ceny, platné od 6.5.2017

Motocykl / 1 den
50 ,-Kč
Osobní auto / 1 den
80 ,-Kč
Mikrobus / 1 den
90 ,-Kč
Autobus, nákladní automobil / 1 den
120 ,-Kč
Obytný přívěs, karavan / 1 den
110 ,-Kč
Nákladní přívěs / 1 den
50 ,-Kč
Připojení elektrické energie / 1 den
80 ,-Kč
Poplatek z přechodného ubytování
15 ,-Kč
Poplatek z přechodného ubytování Obecnímu úřadu v Malešově, cena za 1 osobu / 1 den
Ubytování v karavanech, obytných vozech, autě a jiných vozidlech. Parkoviště pro vozidlo samozřejmostí!
Do Autokempu Malešov vede příjezdová cesta ze silnice číslo 3377 mezi městečkem Malešov a královským hornickým městěm Kutnou Horou.
Kemp je uzpůsoben pro parkování i větších vozidel, jako jsou autobusy, mikrobusy, nákladní automobily a jiné větší vozy. V kempu lze proto i pořádata dětské tábory a jiné společné akce.
Samozřejmostí je možnost kempovat v karavanu, obytném voze, jiném přívěsu nebo i v autě. Pokud máte v autě málo místa, spát lze pod širákem, ve stanu či v chatkách.
Společná kapacita chatek je 108 osob.
Cena ubytování začíná již na příjemných 120Kč za jednu osobu za jednu noc. Pro děti od 6 do 15 let poskytujeme zvýhodněnou cenu na dítě/noc. Více naleznete v sekcích Pod širákem, ve stanu a v sekci Chatová osada.

Aktivity a strava v kempu

Přímo v areálu Autokempu Malešov lze rybařit, koupat se ve Velkém rybníku, najíst se v dobré resturaci, zatačnit si, nebo popovídat s přáteli na letním parketu, dát si pizzu, zabavit se na baru, zahrát si fotbal, volejbal, stolní tenis, nohejbal, či stolní fotbálek. Pro děti je k dispozici dětské hřiště.

V areálu kempu lze pořádat hudební akce/festivaly, soustředění, srazy, dětské tábory či svatby a jiné typy společenských akcí.

V okolí kempu lze navštívit malebnou vesničku Malešov, nebo královské hornické město Kutná Hora se spoustou památek sahajích až do období gotiky.